TŘETÍ   KOLO   V   DUBŇANECH

FK Baník Dubňany – FC Vracov 2:1 (0:1)
Branky: Šalša, L. Križan z penalty – Loprais
Rozhodčí: Horehleď – J. Vašek, Kýr
Bez Lejsala jim to nejde. Vysoký stoper chyběl Vracovu v podzimní části jednou a vedoucí tým 1.A třídy inkasoval v Mikulově pětkrát. Od té doby důrazný zadák svému týmu nechyběl a Vracov ani jednou neprohrál.Vracovský kouč Karel Lejsal se musel obejít bez svého mladšího syna Ondřeje i proti Dubňanům a ambiciózní tým opět padl.Vracov sice vedl v Dubňanech po brance Lopraise 1:0, ale domácí Baník dvěma góly po změně stran zajímavý duel otočil. Vyrovnání zařídil po parádní akci na jeden dotek Šalša, rozhodující branku vstřelil z penalty Lukáš Križan. „Věřím, že nám výhra nad Vracovem psychicky pomůže do jarní části sezony. V přípravě se nám zatím daří, předvádíme solidní výkony. Tým jsme velmi dobře doplnili, proti silnému soupeři jsme odehráli velmi dobré utkání,“ sdělil krátce po zápase domácí obránce Michal Vacenovský.V první půli se hrál vyrovnaný fotbal s šancemi na obou stranách. Baník hrozil zejména po standardních situacích Šalši. Dohnálek po jedné z nich hlavičkoval zblízka vedle.Na druhé straně pálil zblízka těsně nad Petrů. Pak vychytal vracovský gólman Myšák v jasné šanci Martina Križana.Když už se obě mužstva chystala do vyhřáté
kabiny, dočkali se vedoucí branky Vracovští. Petrů přihrával z pravé strany před branku a nikým nekrytý Loprais dopravil míč do opuštěné svatyně.Gól už se spoluhráči neslavil záložník Radek Žurovec, který střídal kvůli bolestem ve stehenním svalu už po půlhodině hry.„V prvním poločase to bylo z naší strany celkem dobré. Dokázali jsme si vytvořit nějaké šance. Pak se nám zranil Radek Žurovec, což mělo na náš výkon negativní vliv. Navíc nám citelně chyběl Ondra Lejsal, který je na dovolené. Ve druhé půli byla jeho absence znát až příliš,“ uvedl kapitán Vracova Aleš Vybíral.Jeho tým po změně stran polevil a Dubňany toho dokonale využily. Vyrovnání zařídil po parádní akci Martina Križana a střídajícího Kalfaře přesnou ranou Šalša.Pak přišly šance Vracova. Hostující Loprais však nedokázal přelobovat Ševelu, dubňanský gólam zneškodnil i pokus téměř neviditelného Zýbala. Dělovka Eliáša skončila na břevně.Rozhodnutí přinesl průnik Tomáše Pochylého, který byl v pokutovém území a sudí Horehleď nařídil penaltu, kterou proměnil Lukáš Križan.Baník v závěru těsný náskok uhájil. „Určitě jsme chtěli vyhrát. Doufám, že to příště bude z naší strany lepší,“ řekl Vybíral.Hráči Dubňan si u horkého čaje mohli gratulovat k dobrému výkonu i kvalitní defenzivě. Jindy obávaný kanonýr Zýbal se v neděli neprosadil. „Výborně jsme ho pokryli,“ liboval si Vacenovský. „Na konci zápasu jsme mohli využít nějaký brejk a vyhrát vyšším rozdílem. Ale to už bychom chtěli asi moc,“ smál se dubňanský zadák.
Dubňany: Ševela – Vacenovský, Ivičič, Janík, L. Križan – Horný, T. Pochylý, Dohnálek (46. Kalfař), Ryška – Šalša (75. Příkazský), M. Križan
Vracov: Myšák – Petrů, Lunga, Vybíral, Procházka – Kudlík, Magulák, Žurovec, Eliáš – Loprais, Zýbal ( Říha,Čubík,Sádovský,Řihák )

Vacenovice – Jablonica 2:1(1:1)
Branky : Staša, V. Bařák – Búran
Olejáři se na zimním turnaji dočkali první výhry. Po porážce 1:2 od Bzence porazili stejným poměrem slovenskou Jablonici. „I přes to, že v prvním poločase nastoupili mladší a méně zkušení hráči, podali jsme lepší výkon než po změně stran. Za celý zápas jsme si vytvořili spoustu šancí, ale v koncovce jsme se opět trápili. Skóre zápasu mělo být vyšší,“ hodnotil duel trenér Vacenovic Petr Kopl.Mogul poslal do vedení ve 32. minutě tečovanou střelou Staša. Soupeř srovnal o sedm minut později. Brankáře Bábíčka překonal Búran. Druhý poločas již byl slabší,
hra se zbytečně přiostřila a k vidění byla celá řada nepřesností a zbytečných faulů. Rozhodnutí přišlo v 81. minutě. Po faulu na pronikajícího Nedvěda překonal slovenského brankáře z penalty nadvakrát Václav Bařák. Dres Vacenovic poprvé oblékl František Snášel. O útočníka Ždánic má Mogul eminentní zájem. Produktivní forvard hlavně v prvním poločase dokázal, že by mohl být pro olejáře přínosem.
Bzenec – Žádovice 7:0(4:0)
Branky : Šik 2, Paták, Kasala, Ingr, Kishchanka, M. Dulovecz
Favorit si proti odevzdaným Žádovicím hravě zastřílel. „Hráli jsme opravdu špatně,“ nevymlouval se záložník Žádovic Patrik Steinhübel.Za to trenér Bzence byl po utkání spokojený. „Byl jsem velmi mile překvapen kvalitní hrou i nasazením. Náš dobrý výkon jsme dokázali vyjádřit i výsledkem,“ liboval si Libor Škodík, který přijel do Dubňan bez sedmi hráčů. „ Mají zdravotní problémy. Před soustředěním jsme jim dal volno na doléčení,“ vysvětlil trenér.Bzenec i bez tradičních opor soupeře převálcoval. Dvakrát se v zápase dokázal prosadit dorostenec Šik. „Potěšili mě hlavně hráči širšího kádru. Šik dal dva góly, dostal se i do dalších šancí. Karlín zase nastoupil na netypickém postu obránce a svou roli zvládl dobře,“ chválil svěřence Škodík.„I když to byl zřejmě nejslabší soupeř na turnaji, podali jsme proti němu nejkvalitnější výkon. Brankář Žádovic Výstup ještě zneškodnil v první půli několik šancí,“ sdělil Škodík. Ve třetím zápase na turnaji skóroval Petr Kasala.
Dubňany B – Milotice 1:3 (1:2)
Branky: Trávníček – Hofr, Kundrata I., Šťastný
Milotice potvrdily proti domácímu béčku roli favorita a poprvé na turnaji dokázaly bodovat. „Bylo to povinné vítězství. Začátek zápasu byl dobrý, dali jsme dva rychlé góly. Dubňany postupem času hru vyrovnaly, měli i šance. Po změně stran jsme ale soupeře jasně přehráli, vytvořili jsme si spoustu vyložených šancí, které jsme nedokázali proměnit. Šťastný zahodil tři, Šifel pálil mimo dvakrát,“ hodnotil duel hrající kouč Milotic Roman Neduchal. Výbornou střeleckou formu si drží úročník Agra Ivo Kundrata, který zaznamenal na zimní turnaji čtvrtý gól. „Určitě jsme s ním spokojeni. Je vidět, že i na tréninku do toho jde naplno a že jde ostatním hráčům příkladem. Z útočníků je nejstarší, ale daří se mu a doufám, že mu střelecká pohoda vydrží až do jarní části sezony,“ pravil Neduchal.
Ratíškovice – Moravany 1:1 (0:1)
Branky : Blaha - Drobilík
Baník ztratil na turnaji první body. Ratíškovice po průměrném výkonu pouze remizovaly s Moravany. Celek hrající okresní přebor po brance Drobilíka dokonce vedl. Svěřenci kouče Bidmona po přestávce zabrali, krátce po změně díky Lukáši Blahovi srovnali, ale druhé branky se ani přes optickou převahu nedočkali. „Druhá půle byla z naší strany daleko lepší než první část. Soupeře jsme k ničemu nepustili, navíc jsme si vytvořili dvě velké šance. Kundrata z dobré pozice hlavičkoval mimo, Dohnálek trefil břevno,“ hodnotil duel kouč Ratíškovic.„Vzhledem k našemu přístupu k utkání remíza odpovídá. Samozřejmě s výkonem ani výsledkem nemohu být spokojený,“ dodal Bidmon.

Čtvrté kolo zimního turnaje :
Sobota 6.2.2010 v 11:00 hod. Moravany : Bzenec (roz.Kýr-Vašek,Lorenc )
Sobota 6.2.2010 v 13:00 hod. Žádovice : Vacenovice (roz.Vašek-Lorenc,Kýr )
Sobota 6.2.2010 v 15:00 hod. FC Vracov : Dubňany "B" ( nastoupí "B" Mužstvo Vracova, vzhledem k tomu , že "A" mužstvo odehraje přípravný zápas na umělé trávě v Kunovicích proti Blatnici ) ( roz.Lorenc-Kýr,Vašek )
Neděle 7.2.2010 v 13:00 hod. Milotice : Ratíškovice (roz.Chromek-Zíma I.,Mayer P. )
Neděle 7.2.2010 v 15:00 hod. Dubňany "A" : Jablonica (roz.Zíma I.-Chromek,Mayer P.)

Sobota 6.2.2010 v 15:00 hod. Blatnice : FC Vracov "A"  ( přípravné utkání na UT v Kunovicích )

28.01.2010
                              VALNÁ   HROMADA

Opět připomínáme  , že Sportovní klub FC VRACOV pořádá  Valnou hromadu . Uskuteční se v pátek 29.01.2010 v 18:00 hodin v restauraci Suez .

Výkonný výbor zve všechny členy a příznivce vracovské kopané.

24.01.2010

ZT v Dubňanech: Bzenec podruhé vyhrál, Dubňanské béčko nestačilo na Moravany

Dva zápasy měl v sobotu na programu zimní turnaj v Dubňanech. Nejprve domácí B tým podlehl Moravanům 1:2 a poté porazil Bzenec slovenskou Jablonicu 2:1 a připsal si na turnaji druhé vítězství. Druhé branky na turnaji vstřelili moravanský Roman Hudec a bzenecký Petr Kasala, neděli přidal dvě branky Petr Eliáš a tři branky Ondřej Zýbal, oba hráči Vracova. Poslední souboj 2. kola mezi domácím A týmem a Vacenovicemi se odehraje až 19. února.

FK Baník Dubňany "B" - Slavoj Moravany 1:2 (1:1)
Branky: Loukota - Hudec, Zbořil

Tatran Jablonica - Slovan Bzenec 1:2 (0:0)
Branky: Búran - Kasala, vlastní
Bzenec se na druhou turnajovou výhru řádně natrápil. „Hrálo se ve velké zimě, takže podmínky nebyly pro fotbal nejlepší. Trošku se to projevilo na našem výkonu, který neměl valnou úroveň,“ konstatoval kouč Bzence Libor Škodík.Zkušený lodivod dal příležitost dalším hráčům. Branky ale opět dával Petr Kasala. Jablonica dokázala na konci průměrného duelu pouze snížit na konečných 2:1. „Vyhráli jsme zaslouženě, byli jsme lepší. S nasazením některých hráčů jsem ovšem nebyl příliš spokojený,“ dodal Škodík. Zápas Dubňan s Vacenovicemi se odehraje až 19. února.

Baník Ratíškovice - Sokol Žádovice 5:3 (1:3)
Branky : Janás,Bělohoubek,Janouškovec - Kundrata,Sloboda,Blaha,Ňorek,Dohnálek
Celek hrající krajský přebor neměl proti Žádovicím velké problémy. Baník poslal do vedení ve 3. minutě Kundrata, o chvíli později zvyšoval z penalty Sloboda. Po půlhodině hry se trefil i Blaha. Žádovice se branky dočkaly až v závěru první půle. Trefil se Janás. Ještě předtím nedokázal Janouškovec proměnit pokutový kop.Ratíškovice po změně stran přidaly další dvě branky. Do střelecké listiny se zapsal také Lukáš Ňorek, který se za Baník trefil po více než jednatřiceti měsících. V dresu Ratíškovic skóroval naposledy 12. května 2007 proti Ráječku, v létě téhož roku pak odešel do Vracova.Žádovice v rozmezí dvou minut snížily na rozdíl dvou branek, ale víc jim toho v pohodě hrající Baník nepovolil. „Vítězství nás těší. Zápas byl z naší strany celkem slušně odehraný. Po delší době za nás hráli Tomáš Svoboda s Lukášem Ňorkem a na trávníku byli cítit. Kvalita týmu je někde jinde než byla na podzim,“ uvedl kouč Ratíškovic Milan Bidmon.Poražení odjížděli z Dubňan se vztyčenou hlavou. „Mysleli jsme si, že dopadneme hůře, protože nám chyběli tři hráči. Čekali jsme fiasko, ale proti Ratíškovicím jsme uhráli solidní výsledek,“ řekl záložník Žádovic Patrik Steinhübel.

Agro Milotice : FC Vracov 2:5 (1:2)
Branky : F.Kundrata,I.Kundrata - Ondřej Zýbal 3 , Petr Eliáš 2
Vracov zapomněl na utrápený výkon z minulého týdne a jasně přehrál Milotice. Vracovští vedli po brankách Eliáše 2:0. Filip Kundrata stačil sice na konci první půle snížit, ale to bylo ze strany Agra na dlouhou dobu vše. Na umělém trávníku řádil útočník Zýbal, který se blýskl hattrickem. Branka Iva Kundraty nemohla dobře hrající Vracov zastavit. „Vracov má kvalitní mančaft, naproti tomu my hrajeme s tím, co máme. Před zápasem nám navíc tři hráči ze základní sestavy onemocněli, takže jsem musel povolat šestnáctileté dorostence,“ informoval hrající trenér Milotic Roman Neduchal.Jeho protějšek byl po zápase právem spokojený. Vracov odehrál proti Miloticím výborný zápas. „Kluci odehráli vynikající zápas. S výkonu mužstva mám radost,“ zářil kouč Karel Lejsal.Dres Vracova oblékl i bývalý útočník SK Hodonína a juniorky 1. FC Brno Radek Žurovec. „Do zranění hrál výborně,“ pochválil nováčka Lejsal, kterým má vyhlédnuté další posily. „Kádr ale máme stabilizovaný a nechtěl bych do něj příliš zasahovat,“ sdělil.Hvězdou zápasu byl ale jiný forvard. Ondřej Zýbal překonal brankáře Nedvědického hned třikrát. „V tom prvním zápase jsme mu zakázali dávat góly. Proti Miloticím znovu dokázal, že mu právem patří první místo ve střelecké tabulce 1.A třídy,“ pronesl Lejsal.

Neděle 24.01.2010 v 11:00 hodin
Sokol Dambořice - FC Vracov "B" 5:2 (3:0) ( umělá tráva v Kyjově )
Branky :
Drápal T. 2x, Matula V. 2x, vlastní - Ivo Mezihorák,Jakub Řihák
Sestava FC Vracov "B" : Šebesta- D.Mezihorák,Kocurek,Vašina,Schwarzer,T.Kudlík,Gaspar,L.Příkazský,Čubík,Gasnárek,
V.Říha,J.Řihák,P.Sádovský,M.Příkazský,I.Mezihorák,A.Lukeš,Nikl,Lunda,Exel
Sestava Dambořic :
Lattenberg M.- Dobeš M., Švaňhal D., Horák J., Horák M. (Počta J.)- Matula M., Tesařík P., Matula V., Zmrzlík J., - Drápal T., Pučálka J.(Mokrý P.)

17.01.2010

ZIMNÍ TURNAJ V DUBŇANECH

FC Vracov : Moravany 1:1 (1:1) Vybíral z penalty - Hudec
Fotbalistům Vracova se vstup do turnaje příliš nevydařil. Svěřenci kouče Lejsala prohrávali s Moravany po brance Hudce 0:1. V dalším průběhu první půle si Vracov vytvořil několik slibných šancí. Útočník Zýbal selhal v dobré pozici hned třikrát. Vyrovnání se favorit dočkal až krátce před přestávkou. Nařízenou penaltu s přehledem proměnil Vybíral. Po změně stran a prostřídaní obou sestav upadla hra do průměru. Na utkání nebude v dobrém vzpomínat záložník Moravan Jaroslav Holeček, který se v prvním poločase nepříjemně zranil a pro bolest v koleni musel střídat.

Ratíškovice : Jablonica 2:1 (0:0) Sloboda 2 ( jedna z penalty ) - Sklenák z penalty
I bez Pelíška, Machaly a bratří Voříšků porazily Ratíškovice slovenskou Jablonici. V prvním poločase si Baník dokázal vytvořit velké množství brankových příležitostí, ale góly začaly padat až po přestávce. Účastníka krajského přeboru poslal v 55. minutě do vedení Sloboda, který proměnil penaltu. Hosté odpověli rovněž z pokutového kopu. Brankáře Foltýna překonal Sklenák. Rozhodnutí padlo po hodině hry. Po rohovém kopu se prosadil opět Sloboda. „Byl to typický první zápas, ale na druhou stranu každé vítězství potěší. V prvním poločase jsme nedali šest stoprocentních šancí. Na druhou stranu jsem rád, že v týmu začíná být konkurence. Chlapci mají před sebou těžký boj o sestavu. Každý zápas ale pro nás bude strašně těžký,“ uvedl kouč Ratíškovic Milan Bidmon.V sestavě Baníku se objevili i tři nováčci. „Zdeněk Srnec s Ondrou Malárem přišli z Podluží, Zdeněk Koch ze Svatobořic. Z Vracova by se ještě měl vrátit odchovanec Ňorek, z Hodonína zase Svoboda,“ sdělil Bidmon.

Dubňany : Milotice 4:3 (2:1) Šrůtka,Horný,Šalša,Križan z penalty - I.Kundrata 2,Šifel z penalty
Utkání dvou tradičních rivalů přineslo brankové hody. Nový kouč Dubňan Cyril Blahůšek zažil na domácí lavičce vítěznou premiéru. Výhru Dubňan nad Miloticemi režíroval navrátilec z Kostic Pavel Šalša, který byl u všech čtyř branek Baníku. „Jeden gól dal, další tři připravil,“ informoval Blahůšek.Domácí po brankách Šrůtky a Horného dvakrát vedli, ale Agro dokázalo Ivem Kundratou vždy srovnat. Ofenzivní fotbal pokračoval i po změně stran. Ale zatímco brankář Nedvědický inkasoval ještě dvakrát, domácí gólman Ševela lovil míč ze své sítě pouze jednou.„První poločas byl z naší strany celkem dobrý. Po hodině hry jsem ze hry stáhl zkušené hráče a ve zbytku utkání už byla jejich absence znát. Je to ale příprava a šanci dostanou všichni hráči. Když to bude ve stejném duchu pokračovat, tak to nebude špatné. Hráči potřebují dostat do těla hlavně fyzičku,“ pronesl Blahůšek.V domácím dresu se stovce diváků představila řada nových hráčů. Za Baník poprvé nastoupili Janík, Tomáš Pochylý a Kalfař. Z hostování se vrátili Šalša s Ryškou.

Bzenec - Vacenovice 2:1 (1:1). Branky: Dulovec, Kasala - Bařák

Dubňany B - Žádovice 2:3 (2:2). Branky: Vymyslický, Skřivánek - Janouškovec 2, Bolf

15.01.2010

Sportovní klub FC VRACOV  oznamuje , že Valná hromada FC VRACOV se uskuteční v pátek 29.01.2010 v 18:00 hodin v restauraci Suez .

14.01.2010

Přátelské zápasy "B" mužstvo zima 2010

NE 24.1.2010 v 11:00 hod.FC Vracov „B“ : Sokol Dambořice UT Kyjov

SO 6.2.2010 v 15:00 hodin Vracov „B“ : Dubňany „B“ ( místo áčka v Dubňanech )

So 13.2.2010 v 14:00 hod. FC Vracov B– Sokol Kostelec ( upřesní se kde )

Ne 21.2.2010                      FC Vracov B- KEN Veselí       ( upřesní se kde )

Ne 28.2.2010 v 9:00 hod.Ratíškovice B – FC Vracov B    UT Strážnice ( nebo doma , nebo v Ratíškovicích )

So  6.3.2010 v 9:00 hod.S.Bohuslavice – FC Vracov B  UT Kyjov

So  13.3.2010 v 15:00 hod.FC Vracov B  - AGRO Milotice B ( upřesní se kde )

Neděle 21.3.2010  Zahájení mistrovské sezony 14.kolo

Družba Bukovany    -  FC Vracov B  15,00 hod.

A mužstvo: sobota 16.01.2010 v 11:00 hod. FC VRACOV : Moravany - zimní turnaj v Dubňanech 1.kolo

Počet vstřelených branek venku: 108, průměr 1,2 na zápas
Tabulka střelců : Navrátil Bohuslavice 11,Jakubíček Vřesovice 10,Šimlík Lipov B 10,Příkazský L. Vracov 9,Zicháček Šardice B 8,Skřivánek Dubňany B 8,Procházka Petr Vnorovy B 8,Kot Čejč 8
Nejlepší útok: Dubňany B 36 vstřelených branek,Šardice B 30,Vracov B 28
Nejhorší útok: Archlebov 8 vstřelených branek,Prušánky B 11,St.Poddvorov 13
Nejlepší obrana: Šardice B 9 obdržených branek,Žeravice a Hr.Vrbka 14,St.Poddvorov 15

0

Celkem do podzimních bojů zasáhlo  31 hráčů.

Počet odehraných minut :
01.Chovanec Bronislav      1170 minut ( 13 zápasů )
02.Příkazský Lukáš             1147 minut ( 13 zápasů )
03.Schwarzer Petr              1089 minut ( 13 zápasů )
04.Gasnárek Gabriel          1019 minut ( 12 zápasů )
05.Šebesta Radim                900 minut   ( 10 zápasů )
06.Sedlák Marek                    810 minut   ( 9 zápasů    )
07.Gaspar Ivo                         719 minut   ( 9 zápasů    )
08.Říha Vít                               694 minut   ( 11 zápasů )
09.Čubík Ondřej                     681 minut   (10 zápasů  )
10.Kudlík Tomáš                    669 minut   ( 10 zápasů )
11.Mezihorák David                535 minut   ( 10 zápasů )
12.Vašina Pavel                      498 minut   ( 8 zápasů   )
13.Pres Radim                        376 minut   ( 5 zápasů   )
14.Magulák Jakub                   360 minut   ( 4 zápasy   )
15.Petrovaj Pavel                     312 minut   ( 5 zápasů  )
16.Kocurek Zbyněk                  280 minut   ( 4 zápasy  )
17.Zálešák Adam                     270 minut   ( 3 zápasy  )
18.Šmýd Laďa                           192 minut   ( 5 zápasů )
19.Eliáš Petr                              180 minut   ( 2 zápasy  )
20.Vybíral Aleš                           135 minut   ( 2 zápasy  )
20.Lejsal Ondřej                       135 minut   ( 2 zápasy  )
22.Kubošek Lukáš                   105 minut   ( 7 zápasů )
23.Němec Roman                     90 minut   ( 1 zápas   )
23.Kundrata Pavel                     90 minut   ( 1 zápas    )
23.Petrů Zdeněk                        90 minut   ( 1 zápas    )
23.Kudlík Jiří                               90 minut   ( 1 zápas    )
27.Řihák Jakub                          89 minut   ( 1 zápas    )
28.Bukovský Mira                       74 minut    ( 1 zápas   )
29.Zýbal Ondřej                          45 minut    ( 1 zápas   )
30.Příkazský Marek                    24 minut    ( 5 zápasů )
31.Kapl Ivo                                     2 minuty   ( 1 zápas   )

Střelci  , celkem 28 vstřelených branek :
9 branek - Příkazský Lukáš
5 branek - Gasnárek Gabriel
2 branky – Pres Radim,Říha Vít
1 branka – Eliáš Petr,Zýbal Ondřej,Řihák Jakub,Kudlík Jiří,Sedlák Marek,Lejsal Ondřej,Petrů