Branky: Zýbal 2, Magulák, Vybíral z penalty , Loprais

6. Moravany 8 2 3 3 17:22 9
8. Žádovice 8 2 1 5 15:34 7
9. Dubňany B 8 1 0 7 12:28 3
10. Jablonica 8 0 2 6 17:29 2

Další zápas mají vracovští naplánovaný na čtvrtek 11.03.2010 v 19 hodin, jako dohrávku ze soupeřem z Ratíškovic.

HR: Zima I. AR1: Zima Z., AR2: Zima J.

Sobota 06.03.2010 v 9:00 Sokol Bohuslavice : FC VRACOV "B" ( UT v Kyjově u sila )
Rozhodčí : Daniel Jaroslav

Zrušeno z důvodu nemoci hráčů.

Sobota 06.03.2010 ve 14:00 hodin FC VRACOV : Vacenovice 1:2 (0:1) ( dorost )

branka Petr Loprais

Sousedské derby skončilo těsným vítězstvím Vracova. Poklidný zápas rozhodl v 85. minutě Loprais. Jeho střelu nešťastně usměrnil za bezmocného brankáře Jaštíka Milan Příkazský. „Jsem spokojený. Byl to kvalitní přípravný zápas bez hrubých faulů i zbytečných emocí. Oba týmy nastoupily bez několika klíčových hráčů. V úvodu zápasu byly lepší Vacenovice, postupem času jsme se zlepšily a po změně stran byli lepším týmem,“ hodnotil duel kouč Vracova Karel Lejsal, který se musel obejít bez šestice hráčů. Klíčové hráče postrádal i trenér Vacenovic. „Proti Vracovu jsme odehráli slušný zápas. Bohužel se neuvěřitelně trápíme v koncovce. Šance Marka Bařáka a z úvodu zápasu volaly po gól. Jinak to byl vzorový zápas bez záludného zákroku,“ uvedl Petr Kopl.
Bzenec : Dubňany "B" 8:1 (8:1)
Paták 2, Toman 2, Ingr 2, Škodík, Pyclík – Skřivánek
Žádovice : Moravany 0:7 (0:2) Zbořil 3, Kalinec 2, Bílíček, Merta
Jablonica : Milotice 4:6 (1:4) Hamerlík 2, Búran, Nestarec – Hofr 3, Šťastný 2, Šifel
Agro zvládlo i bez svého nejlepšího střelce duel s Jablonicí a hlavně díky výbornému výkonu v první půli slovenský tým přestřílelo. „Začali jsme dobře, první poločas ale byl z naší strany celkově výborný. V koncovce jsme byli hodně produktivní. Ve druhém poločase jsme sestavu prostřídali a dali jsem šanci mladým hráčům. Byl to dobrý zápas, jen v obraně nám to trošku vázlo,“ řekl hrající trenér Milotic Roman Neduchal.Mladý kouč se v závěru turnaje musí obejít bez Iva Kundraty. „Má zdravotní problémy. Zatím nevíme, jestli vůbec stihne začátek soutěže,“ pravil Neduchal.Rychlonohého forvarda zastoupil proti Jablonici Lukáš Hofr, který překonal slovenského brankáře hned třikrát. „Hofra jsem posunul dopředu a zápas mu vyšel,“ dodal milotický stratég.

Dorost :  Mogul Vacenovice : FC VRACOV 5:1 (1:1) branka Lukáš Říha z penalty

FC VRACOV "B" : Baník Ratíškovice "B" 1:1 (1:1)
Branky : Petr Koplík - Pavel Kundrata
Sestava FC : Zálešák - D.Mezihorák,Chovanec,Kocurek,Lunda - Vašina,L.Říha,L.Příkazský,Čubík -M.Příkazský,V.Říha
V průběhu hry střídali : P.Kundrata,P.Sádovský,J.Řihák,Exel,Nykl
   K utkání s rezervou Ratíškovic jsme nastupovali se 4 hráči dorostu , jelikož pro nemoc, zranění a hlavně pro absence některých hráčů bylo třeba mladé hráče použít.Některí hráči měli po náročném zimním soustředění a po sobotním zápase . Ratíškovice nás v prvním poločase přehrávali, zaslouženě se ujali v 16.minutě vedení brankou Petra Koplíka, který využil centr Blahy z pravé strany.Do poločasu jsme vyrovnali Pavlem Kundratou z brejkové situace.Ratíškovice nevyužily tři velmi dobré brankové příležitosti, které s přehledem zlikvidoval brankář Zálešák.
  Druhý poločas se nám podařilo asi 15.minut soupeře přehrávat,ale do gólové situace jsme se nedostali.Od 20.minuty druhého poločasu se karta obrátila,hráči Ratíškovic nás začali přehrávat a nastřelili 2x tyč . Opět nás několikrát podržel velmi dobře chytající  Adam Zálešák. Ratíškovice byly zdatnější, přesto se nám remíza podařila uhájit.

HR: Zima J., AR1: Zima I., AR2: Kýr
13:00 Jablonica : Milotice ,HR: Zima I., AR1: Kýr, AR2: Zima J.
15:00 Ratíškovice : Dubňany A ,HR: Kýr, AR1: Zima J., AR2: Zima I.

Dorostenci hrají v sobotu přátelské utkání ve Vacenovicích.
Sobota 27.02.2010 v 14:00 hodin Mogul Vacenovice : FC VRACOV
Sraz v 13:00 hodin na stadionu.

Rezerva mužů odehraje své další přípravné utkání s rezervou Ratíškovic v neděli dopoledne na umělé trávě ve Strážnici.
Neděle 28.02.2010 v 9:00 hodin FC VRACOV "B" : Baník Ratíškovice "B"
Sraz v 7:45 hodin na stadionu.

21.02.2010

Zimní turnaj v Dubňanech

Dohrávka 2. kola

Dubňany A - Vacenovice 4:1 (2:1)
Branky: Šalša, Štos, Ryška, Křižan M. - Kotásek Jan
Fotbalisté Vacenovic schytali na zimním turnaji v Dubňanech nečekaný debakl. V dohrávaném utkání 2. kola nestačili na domácí Baník, kterému podlehli 1:4. Olejáři tak nezvládli třetí z posledních pěti zápasů."O výsledky v přípravě zase až tak nejde, ale naše výkony nejsou dobré,“ uvědomoval si po dalším zpackaném duelu trenér Vacenovic Petr Kopl.Jeho tým podal za nepříznivého deštivého počasí hodně špatný výkon. Vacenovice přitom nastoupily téměř kompletní. Mogulu chyběli pouze zraněný brankář Jaštík a Gasnárek. Olejáře trápí delší dobu hra směrem dopředu. Rozháranému mužstvu citelně chybí dirigent a útočník, který by dokázal podržet míč, dostat se do šance a v nejlepším případě i dát gól. „Jestliže tým neposílíme alespoň o dva hráče, budeme mít problémy soutěž zachránit,“ míní Kopl.Záchranářské práce čekají na jaře i Dubňany. V Baníku se však přes zimu usilovně pracuje. Vedení klubu, hráči ani realizační tým nechtějí nechat tradiční klub sestoupit do okresního propadliště.Na hře Dubňan je to v zimní přestávce poznat. Kromě výpadku s vlastním béčkem předvádí Baník líbivý fotbal. A co je nejdůležitější, vyhrává.I proti Vacenovicím předvedly Dubňany velmi dobrý výkon. Baník poslal do vedení osvědčený střelec Šalša, který v úniku prostřelil vyběhnutého Bábíčka.Bývalý útočník Kostic pak připravil druhý gól pro Štose. Bývalý forvard Šardic a Hodonína by v zimní přestávce do Dubňan rád zamířil. „Roman poctivě chodí na tréninky, tak jsem ho chtěl vidět. Zahrál dobře. Otázkou je, zda ho Hodonín uvolní,“ uvedl domácí kouč Cyril Blahůšek.Dres Dubňan v pátek oblékl i Štosův parťák z Hodonína Ondřej Ševela. Ale ani ten nedokázal zabránit jediné brance Vacenovic, kterou vstřelil po půlhodině hry Kotásek.Dubňany však inkasovaná branka nijak nerozhodila a i nadále působily fotbalovějším dojmem. „S výkonem mužstva jsem spokojený. Bylo to dobré. Kluci zápas odmakali, odbojovali. Náš výkon se nedá s předchozím zápasem vůbec srovnat,“ řekl Blahůšek.Baník po změně stran přidal na obrátkách a svého soupeře ničil hlavně rychlými kombinacemi a přesnými přihrávkami.Na rozdíl dvou branek zvyšoval Ryška, výhru Dubňan pečetil Martin Križan. Tentýž hráč pak v závěru odmítl další gól, v jasné šanci pálil nad.Vacenovice po změně stran zcela odpadly. Pohled na jejich hru nebyl příjemný. „Zatímco první poločas jsme byli domácím důstojným alespoň soupeřem, ve druhé půli jsme podali tragický výkon, který nesnese měřítko,“ ulevil si kouč Vacenovic. „Podali jsme špatný výkon ve všech řadách, soupeř mohl klidně hrát bez brankáře. Přihrát na pět metrů byl pro některé naše hráče nadlidský úkol,“ pokračoval. „Naši hráči to brankáři Bábíčkovi vůbec neusnadnili.“ dodal naštvaně.

6. kolo

FC Vracov - Slovan Bzenec 4:3 (3:0)
Branky : Vybíral Aleš 2( z toho jedna z PK),Loprais Petr,Zýbal Ondřej
-Kasala, Ingr, Škodík
Rozhodčí: Gasnárek – Kýr, Tichánek
Nedůslednost v obraně a hloupé chyby během úvodní půlhodiny připravily fotbalisty Bzence o první letošní body.A samozřejmě výkon hráčů Vracova. Slovan prohrával ve víkendovém šlágru již 0:3, ale v hektickém závěru zbytečně nervózního zápasu sahal po remíze.Derby ale nakonec ovládl Vracov, který vyhrál i díky dvěma brankám kapitána Vybírala 4:3.Bzenec prohrál na zimním turnaji v Dubňanech poprvé. „V přípravě se nám dařilo až moc. Prohráli jsme s lídrem 1.A třídy, který jde jednoznačně za postupem. Tragédii z toho neděláme. S předvedenou hrou mohu být spokojený,“ uvedl kouč Bzence Libor Škodík.Slovan neodehrál proti Vracovu špatné utkání, ale úvod patřil Vracovu. Alespoň gólově. Po rohovém kopu Petrů se do míče opřel Loprais. Jeho tečovaná střela skončila za zády bezmocného Rottera.Brankář Bzence měl naopak obrovský podíl na druhé inkasované brance. Rotterovu nepřesnou rozehrávku potrestal útočník Zýbal, který z pětadvaceti metrů poslal míč přesně k pravé tyči.O tom, že bývalý útočník Kyjova a Vlkoše může sebevědomí rozdávat, se přesvědčili diváci hned vzápětí. Dalekonosný pokus skončil těsně mimo.Třetí gól přidal Vybíral, kterému stačilo po rohovém kopu Petrů pouze nastavit pravou nohu. „Dali jsme pět branek, ale dvě do vlastní sítě. Hráči ležérním způsobem bránili standardní situace. Takové branky nemůžeme dostávat,“ zlobil se Škodík.„Nechci snižovat výkon mého mužstva, ale třígólové vedení neodpovídalo dění na hřišti,“ přiznal trenér Vracova Karel Lejsal.Někteří hráči Bzence třígólové vedení Vracova neunesli a do té doby klidný duel zbytečnými a likvidačními zákroky vyhrotili. Diváci kroutili hlavami nad tvrdým faulem Tomana, který zezadu sundal Zýbala. „V mistráku už by byl venku,“ shodovali se fanoušci. Rozhodčí Gasnárek měl za první poločas vytáhnout nejméně 2 červené karty hráčům Bzence, leč neudělal a zápas se poté odehrával až za hranicí únosností. „Víme o Zýbalovi, který se při každém kontaktu se soupeřem ochotně svalí na zem. Možná to vypadalo, že je hodně faulovaný. Ale on se po každém ošetření vrátil do hry a zápas dohrál,“ poznamenal Škodík.Bzenec v závěru první půle zabral. Střelu Tichého ještě stačil brankář Zálešák vyrazit, ale na dorážku Kasaly už byl krátký.Rušný fotbal pokračoval i po přestávce. Karel Ingr nejprve po hezké akci snížil, ale Vracov následně udeřil počtvrté. Po jasném faulu na Zýbala nařídil sudí Gasnárek pokutový kop, který Vybíral bezpečně proměnil.Ve druhé půli rozhodčí nevyloučil po dalším likvidačním faulu brankáře Bzence Rottera. „Zastavil nás výrok rozhodčího. Penalta byla sporná, předcházela jí ofsajdová situace,“ řekl Škodík.Ten se snažil krotit emoce i mezi členy realizačního týmu. „Máme impulzivního vedoucího mužstva, který se dá těžko udržet. Navíc je to bratr vracovského trenéra,“ sdělil Škodík.Vracov pak přišel po dalším střetu záložníka Eliáše a dohrával s brankářem Merklem na hrotu útoku. „Do poslední minuty jsme dokázali stupňovat tlak, Vracov naopak odpadl,“ všiml si Škodík. „Dohrávali jsme v osmi lidech. Vždyť musel nastoupit i žák,“ krčil rameny Lejsal.Zápas pořádně zdramatizoval Škodík mladší, který prostřelil Zálešáka. V hektickém závěru mohl Bzenec několikrát srovnat. Ingr však nadvakrát nedotlačil míč za brankovou čáru, zblokovaný centr Patáka skončil na břevně.„Výsledek mě těší, ale předvedená hra ne. Náš výkon nebyl dobrý,“ pravil Lejsal. „Bzenec, který je aspirant na postup, hrál výborně. Mně trápí hlavně zranění hráčů. V úterý odjíždíme na soustředění, snad se dáme zdravotně do pořádku,“ dodal.

Slavoj Moravany - Tatran Jablonica 3:3 (1:1)
Branky: Selucký 2, Zbořil - Búran 2, Hamerlík

FK Baník Dubňany B - FK Baník Ratíškovice 1:2 (1:2)
Branky: Trávníček - Sloboda 2

FK Baník Dubňany A - Sokol Žádovice 4:1(1:1)
Branky : Šalša Pavel, Křižan Martin, Štos Roman, Pluháček Marek- Spurný Aleš

Agro Milotice - SK Mogul Vacenovice 2:2(1:2)

DALŠÍ   PROGRAM  HRÁČŮ   VRACOVA

středa  17.02.2010 : starší přípravka FC Vracov - Vacenovice  16:00 hod. v hale sokolovny (Vacenovice přátelák přípravky  ve středu  17.02.2010  odvolaly kvůli nemoci )
sobota 20.02.2010 : Další turnaj halové ligy přípravek v Rohatci.
sobota 20.02.2010 : Šardice A - FC Vracov "A" ( zrušeno )
neděle 21.02.2010 : Bzenec - FC Vracov "A"   v 11:00 hod. ZT Dubňany ( Gasnárek-Kýr,Jonáš)
neděle 21.02.2010 : FC Vracov "B" - KEN Veselí v 14:00 hod. ( zrušeno pro nepříznívé počasí )

Zápasy zimního turnaje v Dubňanech :
Sobota 20.02.2010

13:00 hodin - Moravany : Jablonica ( Monček-Vajdík,Jelínek)
15:00 hodin -Dubňany "B" : Ratíškovice (Jelínek-Vajdík,Monček)
Neděle 21.02.2010
11:00 hodin - FC Vracov : Bzenec ( Gasnárek-Kýr,Jonáš)
13:00 hodin - Dubňany : Žádovice ( Kýr-Jonáš,Gasnárek)
15:00 hodin - Milotice : Vacenovice ( Jonáš-Gasnárek,Kýr)

15.02.2010

PÁTÉ   KOLO   ZIMNÍHO   TURNAJE

Pátou výhru na zimním turnaji v Dubňanech si připsal v Bzenec. Po gólech Kasaly a Pyclíka porazil Milotice 2:1. Ve druhém sobotním utkání porazilo domácí "béčko" "áčko" 3:1.

Už osm branek nastřílel na turnaji Václav Janouškovec ze Žádovic. Jeho celek prohrával se slovenskou Jablonicou po poločase už 0:3, ve 2. půli ale srovnal na konečných 3:3. Druhou výhru si připsaly Vacenovice, které porazily Moravany 3:0. Poslední zápas 5. kola mezi Ratíškovicemi a Vracovem byl odložen pro nemoc hráčů Ratíškovic .

Výsledky 5. kola
FK Baník Dubňany B - FK Baník Dubňany A 3:1 (3:1)

Rohatec- FC Vracov 2:1,branka FC Sluka Tomáš
Schuller Martin byl opět vyhlášen nejlepším hráčem turnaje.
Celkové obsazení : 4. místo.

Další program našich mužstev :
Středa  10.2.2010 Přípravka mladší - FC Vracov - Vacenovice hala sokolovny 16,00 hod.
Sobota 13.2.2010 dorost  FC Vracov - Moravany  12,00 hod. zrušeno
Sobota 13.2.2010 FC Vracov B - Kostelec 14,00 hod. zrušeno
Sobota 13.2.2010  Přípravka mladší - Halový turnaj v M.Písku, odjezd od sokolovny v 8,15 hod.
Neděle 14.2.2010 FC Vracov A - Baník Ratíškovice  13,00 hod ZT Dubňany - odloženo pro nemoc hráčů Ratíškovic.

06.02.2010

ČTVRTÉ  KOLO  V  DUBŇANECH

Sobota 6.2.2010 v 11:00 hod. Moravany : Bzenec 1:9 (1:4)
Branky: Drobilík - Škodík 2, Paták 2, Ingr K., Kasala, Pyclík, Kishchanka, Dulovecz M.
(roz.Kýr-Vašek,Lorenc )

Sobota 6.2.2010 v 13:00 hod. Žádovice : Vacenovice 4:2 (2:0)
Branky: Janouškovec 3, Janás - Ingr M., Bařák V.
(roz.Vašek-Lorenc,Kýr )

Sobota 6.2.2010 v 15:00 hod. FC Vracov : Dubňany "B" 4:3 (2:0)
Branky : Petr Loprais 2 , Ondřej Lejsal , Aleš Vybíral z penalty
- Dohnálek, Skřivánek, Trávníček
rozhodčí: Kýr - Vašek,Lorenc
Sestava FC : Merkl - Lunga,Lunda,Lejsal,Vybíral,Procházka, Mezihorák D. ,Říha,Sádovský,Gaspar,Řihák J.,Kudlík J.,Nikl,Petrů,Loprais,Gasnárek,Vašina
Pro nemoc mnoha hráčů odehrál Vracov zápas s rezervou Dubňan v silně kombinované sestavě s hráči rezervy a dorostu.Přesto mohl  při proměňování šancí zápas rozhodnout již v první půli, bohužel se nestalo a tak jsme se strachovali o vítězství až do poslední minuty.

Neděle 7.2.2010 v 13:00 hod. Milotice : Ratíškovice 3:1 (1:1)
Branky : Balous Jiří, Šifel Radek 2x - Kadlčík Marek
(roz.Chromek-Zíma I.,Mayer P. )

Neděle 7.2.2010 v 15:00 hod. Dubňany "A" : Jablonica 6:3 (5:1)
Branky :
Šalša 3x, Šimek Josef, Křižan Lukáš, Pluháček Marek - Beňa Peter, Búran Marián, Černák Pavol

HR: Daniel, AR1: Chromek, AR2: Malík Petr
sobota 13.02.2010, 13:00, Slovan Bzenec - Agro Milotice, HR: Chromek, AR1: Daniel, AR2: Malík Petr
neděle 14.02.2010, 11:00, Tatran Jablonica - Sokol Žádovice, HR: Vašek, AR1: Kýr, AR2: Horehleď
neděle 14.02.2010, 13:00, FK Baník Ratíškovice - FC Vracov,  HR: Horehleď, AR1: Vašek, AR2: Kýr
neděle 14.02.2010, 15:00, SK Mogul Vacenovice - Slavoj Moravany,
HR: Kýr, AR1: Horehleď , AR2: Vašek

02.02.2010

HALOVÁ   LIGA   PŘÍPRAVEK

Další turnaj okresní halové ligy přípravek : Pořadatel FC Vracov v hale Mor.Písek.
Mor.Písek - FC Vracov  6:0
Veselí - FC Vracov 11:1 (Schuller Martin)
Rohatec - FC Vracov  1:1(Schuller Martin)
Bzenec - FC Vracov 2:1 (Schuller Martin)
Naše přípravka obsadila 5.místo, Schuller Martin byl vyhlášen nejlepším hráčem turnaje.Gratulujeme!

Další turnaj sobota 6.2.2010 v 9:00hod.- přípravka starší - další turnaj halové ligy v Mor.Písku( pořadatel Slovan Bzenec )